Thursday, April 21, 2011

Heegeldatud suvetop

   Kuna aprillikuuga lõpeb Isetegijas teeme koos: Roheline, siis tulevad hetkel vaid spetsiaalselt rohelised asjakesed. Aga roheline on väga mõnus värv, loob kevade meeleolu ja mina olen ka sel kevadel juba ammu enne selle projekti käivitumist ostnud kokku just erinevaid rohelisi lõngu.
   Esimese asjana on valminud hästi hästi õhuline top tirtsule kuumadeks suvepäevadeks. Enamikel juhtudel leierdub peas mingi idee ja nägemus, siis hakkan mustreid kokku panema jne. Aga antud topi muster kinnistus kohe silme ette topina. Viimasel ajal on hakanud mulle uuesti meeldima volangid ning sitsid-satsid. Tegelikult on need mulle kogu aeg meeldinud, aga nüüd fännan jälle täiega. Topi alläärt kaunistab ka heegeldatud satsiline äär. Kaunistuseks 2 maasikakujulist nööpi ka. Tulemusega olen rahul, puudu on veel vaid rinnaalune paelake ja väike fotosessioon modelliga. Hetkel on printsess küll pisut tõbine ja pärast seeliku demonstreerimist ei olnud enam nõus topi selga panema. Ootame paremaid aegu. Luban ka, et teen paar paremat pilti ka topist ja lähivõtte mustri ilust.
   Lähipäevil toon letti ka kootud rohelise seeliku tütrele. Sellega poseeriti igas asendis ja kohe kaua, aga ta nii püsimatu, et pean enne pildid üle vaatama, kas kannatab üles panna :D
Täiendan pisut pildivalikuga. Sain täna hommikul tipsi nõusse ja ta poseeris hea meelega,  minu õnneks. Nagu ikka on laps suht liikuv ja siblib palju ringi, siis normaalseid pilte õnnestub vaid näpuotsaga. Paelake on endiselt puudu, sest pole suutnud otsustada kumb on etem, kas heegeldatud nöörike, keerutatud pael või poest ostetud pael. Seega aega veel mõelda on kuni suveni. Vaatan, et seljas on tipsil see top pigem tuunika moodi, aga las olla, kasvab ju ka ja ehk punnitab siis topina järgmine suvi selga :D


Heegelnõel: nr.3
Lõng: 100% puuvillane kahvatu roheline. Lõngal nime ei olnudki, lipikul oli aind hunnik seeria-ja värvikoodi numbreid ( vist ), aga ei sõnakestki tegijast või firmast. Ostsin selle lõnga kaltsukast. Võibolla kunagi originaalis on olnud mingi sildike veel, aga ei garanteeri, sest lõng polnud tokkides, vaid 50g kerades.
Valge on kodustest jääkidest tundmatu, arvatavasti mingi sünteetiline lõng, on kerge läikega.
Idee: idee ja teostus on omaloominguna,  muster netist.
Silmuste arv: 14 948

1 comment:

  1. Taaskord väga kena asi valmis saanud! Sul nüüd ikka hoog kohe täiega sees, ma vaatan:))

    ReplyDelete