Friday, August 5, 2011

Dropsi vest ja suvekübar

   Tere taas!

Kohutav, kuidas aeg kaob käest ja kogu aeg on kiire-kiire. Kui hetkeks maha istuda ja mitte midagi teha, kuhjub sada asja nagu ühekorraga. Aga see vist ongi aktiivse kolme lapse ema elu. Käed-jalad on alati tegevuses :)
   Juuli viimastel minutitel sain valmis veel 2 asja, aga viimistlusega sain täna alles ühele poole. Oli mul ju väiksem poiss koledasti haige, nüüd õnneks peaaegu tervenisti paranenud ja järgmisel nädalal saame minna lasteaeda veel üle kaema. Siis tulid mulle 2 ristitütert külla ja olen praeguseks kolm päeva olnud 5 lapsega. Võite arvata kui seiklusterohke ja kärarikas pere meil praegu on. Lastel see-eest on ääretult vahva, nad suhtlevad ja toimetavad nagu kärbsed lauale jäänud puuvilja ümber :D Lahe on, ma ei kurda üldsegi millegi muu üle, kui aind aeg kaob eriti kiiresti nüüd käest ära.
   Valmis sain ja näitamiseks toon välja tellitud suvekübara. Heegelniit sama, mis eelmisel beeži värvi kübaral. Sooviti minu äranägemise järgi tagasihoidlikku kaunistust heegeldatud lille näol. Tulemusega jäin isegi rohkem rahule kui eelmisega.
Heegelniit: DMC Petra 5, värvikood ecru ( helebeež )
Heegelnõel: nr. 1,75
Idee: kahest erinevast suvekübara mustrist kokku pandud
Heegeldatud silmuste arv: kübar: 7571
                                               lill: 637

   Ja valmis ka eelmisel kuul alustatud DROPSI vest mohäärlõngast. Omapoolse muudatusena heegeldasin kõik ääred üle aassilmuste kaartega, ka käeavad.

Lõng: Novita Kid Mohair, hallikassinine
Vardad: nr. 4,5
Idee: DROPSi mudel 90-11
Kootud ja heegeldatud silmuste arv sel kuul: 17 546

Augustikuu toob taas uued tegemised Teieni, armsad Sõbrad!

Kohtumiseni!

Ikka Jansa Lõngapesa

6 comments:

 1. Ilus suvekübar! Ja vest on vahva, nii põneva välimusega kudum!

  ReplyDelete
 2. Kena suvekübar, ilus. Vest on nii mõnus, pehme. :)

  ReplyDelete
 3. Aitäh teile, Ülle ja Diana!

  ReplyDelete
 4. Tore suvine näputöö! Suvel libisevad päevad nii kiiresti näppude vahelt:)

  ReplyDelete
 5. Ilus töö! Kust Sa DMC Petra 5 heegelniiti ostad?

  ReplyDelete
 6. Ma ei kujuta ette, kas seda heegelniiti ka Eestis müügil on, aga ostsin ise Soomest Menita käsitööpoest aadressiga Korkeavuorenkatu 20, Helsinki. Soovitan soojalt, kui on midagi kvaliteetset vaja heegeldada. Super hea, mugav ja mõnus heegeldada, kerge läikega ja niit libiseb hästi heegelnõelal, töö jääb kaunis ja korrektne :)

  ReplyDelete